KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15249476
nr 1524 9476
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv med figurer. Signerad. Olja på pannå, 19x26 cm, yttermått inklusive ram: 29x36 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:26:40
24/2 23:51:05
100 kr
27/2 18:03:46
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm